Developed in conjunction with Joomla extensions.

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Potřebujete vdechnout nový život práci starých mistrů. Potřebujete opravit artefakt, který je blízký vašemu srdci. Chcete obnovit funkci zábradlí, schodišti a mnoha jiným předmětům z nejrůznějších kovů. Vše jsme připraveni opět vrátit k původní dokonalosti.

Jsme špička v restaurování v České republice. Na základě naší práce jsme získali certifikaci pro restaurování od Ministerstva kultury České republiky.

Specializujeme se nejen na rekonstrukce malých uměleckých předmětů, ale také velkých historických staveb a kovových konstrukcí. Velikost zakázky je pro nás vždy výzvou a nebráníme se ani mohutným instalacím jako je například budova nádraží, most, či zábradlí na pražském nábřeží. Se vším máme tu nejlepší zkušenost.

Nadchneme se ale i pro menší restaurátorské práce. Znovu tvořit krásu let minulých je pro nás naplňující.

Restaurování provádíme s maximálním respektem k původním materiálům a formě daného předmětu. Nechceme narušit původní dokonalost.

Máme zkušený tým restaurátorů, kteří jsou vždy připraveni vyhovět přání zákazníka.

Prohlídněte si námi realizované zakázky  a seznamte se s uměním našich řemeslníků. 

Pokud Vás zaujala naše služby v oblasti restaurovaní a hledáte právě vy něco podobného? kontaktujte nás prostřednitvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu