Developed in conjunction with Joomla extensions.

Majitel společnosti Milan Dubský je uměleckým pasířem, členem Unie výtvarných umělců a Společenstva uměleckých kovářů, zámečníků a kovářů-podkovářů Čech, Moravy a Slezska a do svého týmu si vybírá stejné profesionály, jako je on sám. To je záruka, že všechny produkty značky Hefaistos mají stoprocentní kvalitu, dokonale plní svou funkci a jsou vysoce umělecky hodnotné.

 • Přes 20 let praxe na trhu
  Hefaistos je firma s dlouholetou tradicí a obrovskou porcí zkušeností, se kterými se s radostí podělíme s našimi zákazníky. Od nás získáte profesionální přístup a maximální kvalitu.
 • Poctivé tradiční řemeslo
  Naše firma je ryze česká a zakládá si na tom, že pokračuje v tradici českých zámečníků a kovářů, pro které byly České země vždy známé.

 • Garance kvality
  Naše výrobky jsou nejen elegantní, ale hlavně funkční. Kovový výrobek z Hefaistosu vám vydrží celý život, a proto máme na vybrané výrobky záruku 10 let.

 • Zakázková výroba na míru
  Umíme se přizpůsobit vašim přáním a navrhnout pro vás to nejlepší řešení.

 • Grafické zpracování a konzultace zdarma
  Nejste si jisti řešením, které vám bude vyhovovat. Nebojte se nás oslovit. Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku a návrh zpracování zdarma. Jsme tady od toho, abychom zákazníkům radili, a držíme se toho.
 • Certifikace pro restaurování od Ministerstva kultury České republiky
  Jsme opravdovými mistry v restaurování uměleckých předmětů, historických staveb a budov. A nejsme sami, kdo si to myslí. Proto jsme získali certifikaci od ministerstva kultury.

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu