Developed in conjunction with Joomla extensions.

„Spojujeme poctivé řemeslo, tradici a originální design“

Umělecké kovářství a zámečnictví Hefaistos bylo založeno již v roce 1991 jako ryze česká firma, kterou zůstala až doposud. Ctíme tradici kvalitního českého pasířského a kovářského řemesla a máme ty nejzručnější zámečníky.

NEJNOVĚJŠÍ AKTUALITY A AKCE - KLIKNĚTE ZDE - Připravujeme pro Vás akční slevy a kulturní akce v Praze.

Jsme specialisty na zakázkovou výrobu a moderní kovovýrobu. Zhotovíme Vám  od repliky nejrůznějších předmětů po kompletní výrobu nebo restaurování budovy. Jsme odborníky ve výrobě kovaných plotů, schodišť, ocelových konstrukcí, nábytku i uměleckých a dekorativních předmětů. Z živoucího kovu pro Vás vyrobíme svícny, krbové doplňky, umělecké plastiky i elegantní detaily, které zkrášlí Váš domov.

Přání zákazníka je inspirací pro naši práci. Popusťte svou fantazii, u nás ji dokážeme spoutat v kovové eleganci.

 • Přes 25 let praxe na trhu
  Hefaistos je firma s dlouholetou tradicí a obrovskou porcí zkušeností, se kterými se s radostí podělíme. Od nás získáte profesionální přístup a maximální kvalitu.
 • Poctivé tradiční řemeslo
  Naše firma je ryze česká a zakládá si na tom, že pokračuje v tradici českých zámečníků a kovářů, pro které byly České země vždy známé.

 • Garance kvality
  Naše výrobky jsou nejen elegantní, ale hlavně funkční. Kovový výrobek z Hefaistosu vám vydrží celý život, a proto máme na vybrané výrobky záruku 10 let.

 • Zakázková výroba na míru
  Umíme se přizpůsobit vašim přáním a navrhnout pro vás to nejlepší řešení.

 • Grafické zpracování a konzultace zdarma
  Nejste si jisti řešením, které vám bude vyhovovat. Nebojte se nás oslovit. Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku a návrh zpracování zdarma. Jsme tady od toho, abychom zákazníkům radili, a držíme se toho.
 • Certifikace pro restaurování od Ministerstva kultury České republiky
  Jsme opravdovými mistry v restaurování uměleckých předmětů, historických staveb a budov. A nejsme sami, kdo si to myslí. Proto jsme získali certifikaci od ministerstva kultury.

 • Prodejna Rybná
 • Kované ploty
 • Atypická výroba


  Máte svou vlastní představu. Přesně víte, co chcete vyrobit, jen nevíte jak.

  Máte v hlavě nebo na papíře určitý výrobek nebo službu v oblasti zámečnictví a kovářství?

  Nenašel jste u žádného jiného výrobce pochopení a zápal pro realizaci?

  Už nehledejte. Jsme tady pro Vás. Vyrobíme dle vašeho návrhu vše, pokud to bude v lidských silách. Spolehlivost a důraz na kvalitu jsou našimi přednostmi, kterými se stále řídíme. V minulosti jsme realizovali řadu atypických zakázek pro klienty, kteří se nespokojili s tradičními vzory. Individuální výroba je klíčem k originalitě.

  Jsme schopni zrealizovat cokoliv od nejmenšího výrobku po nejrozsáhlejší výrobu a montáž komplexu budovy. Máme za sebou každý rok velký počet zakázek atypické výroby. O vše se postaráme od projektové dokumentace, výrobu, dodávku a montáž. Zaměřujeme se především na zámečnické konstrukce všech typů. Více o již námi realizovaných projektech naleznete v sekci reference.

  Prohlídněte si námi realizované zakázky a seznamte se s uměním našich řemeslníků.

  {loadposition ATYPICKA-VYROBA}

 • Kované plastiky
 • Galerie
 • Zábradlí


Sídlíme na palubě výrobní haly, která je projektovaná jako mohutná loď, v Praze Radotíně. Zde vznikají jednotlivé mistrovské kusy. Zvuk kovadliny a teplo výhní vás vrátí do časů, kdy bylo železo ještě drahým kovem a kováře si lidé cenili i jako léčitele a vymítače zlých duchů. Do časů, kdy poctivé řemeslo bylo vším.

Chceme Vám být i co nejblíže. Proto jsme otevřeli kamennou prodejnuRybné ulici v centru Prahy , kde se můžete seznámit s mistrovstvím našich kovářů a krásou našich výrobků. Navštívit nás můžete také na tradičních farmářských trzích na pražském náměstí Republiky, kde máme od jara do podzimu svůj kovářský stánek. 

Ve všech našich prodejních místech Vám ukážeme mistrovství našich kovářů a odhalíme tajemství práce s kovem.

"Když se řekne kov, většina lidí si představí chladné mříže nebo velkou šedou bránu. To je však jen malá ukázka toho, co kov dokáže. V našich rukou umí kov především zkrášlit a doplnit Váš interiér, exteriér či zahradu. Samostatně nebo ve spojení se dřevem či jiným materiálem vůbec není chladný, ale naopak teplý, vášnivý a v moderním designu nenahraditelný. I pro Váš interiér a exteriér bude náš kovářský výrobek prvkem, který je přivede k dokonalosti."
                                                                                                                                                                                                        Milan Dubský
                                                                                                                                                                                                        Majitel společnosti

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu