Developed in conjunction with Joomla extensions.

Ploty Design jsou precizním skloubením klasických tvarů kovaných plotů a moderních prvků a vzorů. Vzniká tak jedinečná struktura, která je vhodným doplněním jak pro moderní stavby, tak pro historické stavby. K modernímu domu moderní plot. K historickému kousek historie.

Chcete upoutat na první pohled, pak jsou pro vás vzory z řady Design jasnou volbou. Jedná se o nejnovější kategorii, která byla navržena pro ty zákazníky, jejichž představa o celkovém pojetí a zpracování kovaných plotu nebyla dostatečně naplněna ostatními nabízenými motivy.

Každý plot je vyroben z plné oceli a povrchově ošetřen tak, abychom mohli zaručit jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči klimatickým změnám.  Všechny ploty ošetřujeme žárovým zinkováním

Každý vzor je možné dodat v různých variantách zpracování, druhu použitého materiálu i barevném provedení. Plot můžeme připravit také s patinou. Od nás získáte bezúdržbový plot na celý život. Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický návrh dle Vašich představ.

Ke každému plotu zajistíme výrobu jednokřídlé, dvoukřídlé nebo pojezdové brány, branky s pohonem a veškerého dalšího příslušenství. ve stejném designu.

samonosna1
Bez_názvu.jpg

Prohlídněte si námi nabízené vzory a vyberte si. Nabízíme 11 dekorativních motivů, které lze kombinovat a vytvářet dle přání zákazníka. Vzorky kovaných plotů si můžete prohlídnout osobně v naší výrobní hale v Praze – Radotín. 

01 02 03 04
Design 01 Design 02 Design 03 Design 04
05 06 07 08
Design 05 Design 06 Design 07 Design 08
09 10 11
Design 09 Design 10 Design 11

Zaujala Vás naše nabídka kovaných plotů z řady Design a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

AKCE - poštovní schránka ZDARMA.

Více informací můžete naleznout také na stránkách www.kovaneplotypraha.cz

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu