Developed in conjunction with Joomla extensions.

Kováři a zámečníci společnosti Hefaistos dokáží vyrobit ploty přesně dle vašich představ. Naší pracovníci současně zajistí kompletní výstavbu kovového plotu. Ploty Standard jsou kombinací jednoduchého designu a komplexní funkce. Odolnost a kvalita jsou na prvním místě. To vše v porovnání s kvalitou za rozumnou cenu.

Vybereme ten nejvhodnější materiál, který skvěle doplní vaší nemovitost a bude respektovat vaší zahradu, okolí domu či sídla firmy. Vždy jsme připraveni konzultovat přání zákazníka a nabídnout kvalifikovanou radu.

Každý plot je vyroben z plné oceli a povrchově ošetřen žárovým zinkováním, abychom tak mohli zaručit jeho vysokou kvalitu a odolnost vůči klimatickým změnám. Od nás získáte bezúdržbový plot na celý život. Je možné jej dodat ve vybraném barevném provedení, které zaručí dvojí povrchovou ochranu

Ke každému plotu zajistíme výrobu jednokřídlé, dvoukřídlé nebo pojezdové brány, branky s pohonem a veškerého dalšího příslušenstvím ve stejném motivu.

samonosna1 

Bez_názvu.jpg

Prohlídněte si námi nabízené vzory a vyberte si. Nabízíme 15 motivů, které lze kombinovat. Vše si můžete prohlídnout také osobně v naší výrobní hale v Praze – Radotín. Zde najdete veškeré příslušenství – kliky, zámky, schránky a mnoho dalšího. Přijďte nás navštívit.

motiv01a motiv04 motiv07 motiv10 motiv13
motiv 01 motiv 04 motiv 07 motiv 10 motiv 13
motiv02 motiv05 motiv08 motiv11 motiv14
motiv 02 motiv 05 motiv 08 motiv 11 motiv 14
motiv03 motiv06 motiv09 motiv12 motiv15
motiv 03 motiv 06 motiv 09 motiv 12 motiv 15

Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický návrh dle představ. AKCE - poštovní schránka ZDARMA.

Pokud Vás zaujala naše nabídka bezúdržbových kovaných plotů a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme. 

Více informací můžete naleznout také na stránkách www.kovaneplotypraha.cz

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu