Developed in conjunction with Joomla extensions.

Potřebujete vdechnout nový život práci starých mistrů. Potřebujete opravit artefakt, který je blízký vašemu srdci. Chcete obnovit funkci zábradlí, schodišti a mnoha jiným předmětům z nejrůznějších kovů. Vše jsme připraveni opět vrátit k původní dokonalosti.

Jsme špička v restaurování v České republice. Na základě naší práce jsme získali certifikaci pro restaurování od Ministerstva kultury České republiky.

Specializujeme se nejen na rekonstrukce malých uměleckých předmětů, ale také velkých historických staveb a kovových konstrukcí. Velikost zakázky je pro nás vždy výzvou a nebráníme se ani mohutným instalacím jako je například budova nádraží, most, či zábradlí na pražském nábřeží. Se vším máme tu nejlepší zkušenost.

Nadchneme se ale i pro menší restaurátorské práce. Znovu tvořit krásu let minulých je pro nás naplňující.

Restaurování provádíme s maximálním respektem k původním materiálům a formě daného předmětu. Nechceme narušit původní dokonalost.

Máme zkušený tým restaurátorů, kteří jsou vždy připraveni vyhovět přání zákazníka.

Prohlídněte si námi realizované zakázky  a seznamte se s uměním našich řemeslníků. 

Pokud Vás zaujala naše služby v oblasti restaurovaní a hledáte právě vy něco podobného? kontaktujte nás prostřednitvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

 

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu