Developed in conjunction with Joomla extensions.

Schodiště je srdcem každého domu, bytu či kanceláře. Nejen, že musí přesně plnit funkci, musí být také elegantní na pohled. Tohoto kréda se držíme již dlouhá léta a v naší dílně, tak vznikla řada precizních schodišť, která skvěle doplňují zákazníkovo sídlo.

Specializujeme se na zámečnické zpracování všech typů schodišť pro interiér a exteriér. Dokážeme vyrobit schodiště točitá, víceramenní a nebráníme se ani atypickým řešením.

Máme zkušenosti s návrhy vhodných typů schodišť pro všechny druhy prostor. Rádi Vám poradíme s realizací a připravíme grafický 3D návrh, který vám pomůže při kompletním rozhodování vzhledu schodiště.

Realizace veškerých schodišť provádíme v kombinací materiálů dle výběru zákazníka. Materiál je vybírán s důrazem na vzhled a základní aspekty, které každé schodiště musí splňovat – pevnost, stabilita, elegance a bezpečnost.

Naše schodiště jsou vzdušná, kombinují ocel se sklem, dřevem nebo nerezovou ocelí a působí tak lehce a elegantně jak v interiéru, tak v exteriéru.
Každé venkovní schodiště je povrchově ošetřeno žárovým zinkováním, aby byla zaručena maximální odolnost proti změně klimatických podmínek.

Naše schodiště vydrží věčnost. Garantujeme vysokou kvalitu zpracování a maximální odolnost. Proto také poskytujeme na ocelové schodiště záruku 10 let.
Prohlídněte si námi realizované schodiště a seznamte se s naší prací.

Pokud Vás zaujala naše nabídka ocelových schodišť a hledáte právě vy něco podobného? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře a rádi Vám pomůžeme.

Developed in conjunction with Joomla extensions.

Vážení návštěvníci,

chtěli bychom Vás pozvat do našeho nového e-shopu www.hefaistos.eu.

Více informací Přejít do E-shopu