Bezpečnost pro vás i vaši rodinu. To je základní vlastnost, kterou musí splňovat každé kvalitní zábradlí. My k ní v Hefaistos přidáváme neotřelý styl a moderní design. Námi realizovaná zábradlí jsou nejen krásná, funkční, ale také dokonale stabilní.

Specializujeme se především na výrobu exteriérových zábradlí pro schodiště, balkóny, terasy, francouzská okna, domovní vstupy, chodníky a mnoho dalších částí stavby. Velice často ovšem poslední dobou realizujeme také zábradlí pro interiéry domů, bytů či industriálních kanceláří. Veškerá zábradlí určená do exteriéru jsou povrchově ošetřena žárovým zinkem a jsou bezúdržbové desítky let. Zábradlí je možné ošetřit také jakoukoliv barvou v naší vlastní lakovně.

Zábradlí realizujeme jednoduchá a elegantní, moderní a především funkční. Je jen na vás vybrat si to pravé pro vaši nemovitost. Realizaci pro vás následně provedeme od zaměření a konzultace až po finální montáž.

Zábradlí provádíme v kombinacích barev a materiálů dle finálního výběru zákazníka. Materiál je vybírán s důrazem na vzhled a základní aspekty, které každé zábradlí musí nutně splňovat – pevnost, stabilita a bezpečnost. Garantujeme vysokou kvalitu zpracování a maximální odolnost s dlouhodobou zárukou. Námi realizovaná zábradlí často kombinují ocel nebo nerez se sklem či dřevem a působí tak lehce a elegantně jak v interiéru, tak v exteriéru.

Možnosti zábradlí: skleněné, nerezové, ocelové, kované, designové atd.

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou nedílnou součástí každé smlouvy o dílo a objednávky, v písemné či verbální formě, kterou uzavírá HEFAISTOS spol. s r. o., IČ: 44797346, se sídlem U starého stadiónu 1551/1.

Nabízíme různé varianty

Reference, na které jsme hrdi

 • Národní muzeum Praha

  Litinové zábradlí v interiéru s dřevěným madlem.

                                     Mrknout na fotky
 • MŠ Karlín Praha

  Litinové zábradlí v mateřské škole v Karlíně s dřevěným madlem.

                                     Mrknout na fotky
 • Vysoká škola ekonomická

  Mosazné zábradlí v prostorách Vysoké školy ekonomické.

                                     Mrknout na fotky
 • Bytový dům na Bohdalci

  Pozinkované zábradlí bytového domu na Bohdalci.

                                     Mrknout na fotky

Zůstaňte s námi