Velkoobchodním partnerům samozřejmě poskytujeme velkoobchodní ceny a servis, jako je například velký výběr v sortimentu nejen dárkových, ale také užitných předmětů do domácnosti a množství barevných odstínů a patin na přání jejich zákazníků, včetně spolupráce při reklamě a propagaci. Velkoobchodní sortiment a ceník vám na vyžádání zašleme.

A co na nás naši velkoobchodní partneři již dnes oceňují? Individuální přístup ke každému z nich, který vyžaduje jejich maloobchodní prodej a zákazníci a také především to, že si dobře uvědomujeme, že prodejem a prvním závozem zboží naše spolupráce teprve začíná!

Rádi byste se dozvěděli, co vše v rámci naší velkoobchodní spolupráce nabízíme?

Kontaktujte nás na tel: +420 602 542 601 či e.mailu: petra.dubska@hefaistospraha.cz.

Velkoobchodní ceny

Našim partnerům poskytujeme velkoobchodní ceny a prvotřídní partnerský servis, který spočívá nejen ve výběru vhodného sortimentu produktů, ovšem také ve zcela individuálním přístupu.

Certifikace pro restaurování v ČR

Jsme velice hrdi, že se nám podařilo pro naše umělecké kovářství Hefaistos obdržet renomovaný certifikát pro restaurování interiárů a uměleckých předmětů v ČR.

Garance kvality

K výrobě unikátních uměleckých předmětů přistupujeme v kovářství Hefaistos s maximální péčí a úsilím. Na vysokou kvalitou a celkové zpracování našich produktů se můžete plně spolehnout.

S kým již spolupracujeme

  • Květinářství Loděnice

    Naším dlouhodobým partnerem je rodinné květinářství v obci Loděnice, které kromě nádherných květin nabízí prodej unikátních ručně zpracovaných dárků, mezi které se rovněž řadí ručně kovaný produkty z našeho uměleckého kovářství Hefaistos. Spolupráce si velice vážíme.

  • Bohemia Tradition

    Bohemia Tradition je muzejní obchod českých řemesel a zlatnictví nacházející se v Praze. Pod jednou střechou zde najdete téměř vše, čím je Česká republika proslulá: kolekce českého porcelánu a křišťálu, práce moderních designérů, exkluzivní výrobky kovářského umění, suvenýry, dárkové zboží a vybrané kolekce šperků s českým granátem a vltavínem. Zboží je kvalitní, certifikované a ručně vyrobené.


Zůstaňte s námi