O společnosti

Umělecké kovářství a zámečnictví Hefaistos bylo založeno již v roce 1991 panem Milanem Dubským jako ryze česká firma, kterou zůstala až doposud. Firma se specializuje na zakázkovou a moderní kovovýrobu. Její zaměstnanci jsou odborníky na výrobu kovaných plotů, schodišť a ocelových konstrukcí.

V rámci zakázkové výroby se přizpůsobujeme požadavkům zákazníků a společně se snažíme o co nejlepší výsledek. Nabízíme zákazníkům grafické zpracování a konzultaci malých i větších zakázek zdarma.

Firma také vyrábí a nabízí širokou škálu ručně kovanýchdekorativních předmětů, které si zákazníci mohou vybrat přímo na prodejnách Hefaistos v Myslíkově, nebo Rybné ulici v centru Prahy, případně objednat z pohodlí domova na našem unikátním kovářském e-shopu Hefaistos.eu.

Na přání zákazníka vyrobí náš kovářský mistr z živoucího kovu svícny, krbové doplňky, anebo velké umělecké plastiky jako např. krokodýla, býka, lva, jednorožce, želvu, ještěra nebo sochu v životní velikosti.

Firma patří ke špičce v oboru v restaurování historických stavebuměleckých předmětů. Jako jedna z mála firem v oboru vlastní certifikaci od Ministerstva kultury k této unikátní řemeslné činnosti.

Přes 25 let praxe na trhu

HEFAISTOS je firma s dlouholetou tradicí a obrovskou porcí zkušeností, o které se s radostí podělíme. Od nás získáte profesionální přístup a maximální kvalitu.

Poctivé tradiční řemeslo

Naše firma je ryze česká a zakládá si na tom, že pokračuje v tradici českých zámečníků a kovářů, pro které byly České země vždy známé.

Garance kvality

Naše výrobky jsou nejen elegantní, ale hlavně funkční. Kovový výrobek z HEFAISTOS vám vydrží celý život, a proto máme na vybrané výrobky záruku 10 let.

Zámečnická a zakázková výroba na přání

V rámci zámečnické a zakázkové výroby se umíme přizpůsobit vašim přáním a navrhnout pro vás to nejlepší řešení.

Grafické zpracování a konzultace zdarma

Nejste si jisti řešením, které vám bude vyhovovat. Nebojte se nás oslovit. Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku a návrh zpracování zdarma. Jsme tady od toho, abychom zákazníkům radili.

Certifikace pro restaurování od Ministerstva kultury

Jsme opravdovými mistry v restaurování uměleckých předmětů, historických staveb a budov. A nejsme sami, kdo si to myslí. Získali jsme certifikaci od Ministerstva kultury.

Naše tradice

 • 1991
 • 1995

  V roce 1995 rozšiřuje firma svoje působení do Německa, Rakouska, Švýcarska a Japonska.

 • 2013

  Otevíráme první kamennou prodejnu Hefaistos v Rybné ulici na Starém Městě pražském.

 • 2020

  Otevíráme již druhou kamennou prodejnu Hefaistos v centru Prahy v Myslíkově ulici.

 • 2021
 •  

Filozofie společnosti

Když se řekne kov, většina lidí si představí chladné mříže nebo velkou šedou bránu. To je však jen malá ukázka toho, co kov dokáže. V našich rukou umí kov především zkrášlit a doplnit Váš interiér, exteriér či zahradu. Samostatně nebo ve spojení se dřevem či jiným materiálem vůbec není chladný, ale naopak teplý, vášnivý a v moderním designu nenahraditelný. I pro Váš interiér a exteriér bude náš kovářský výrobek prvkem, který je přivede k dokonalosti.

Milan Dubský, zakladatel společnosti

Reference, na které jsme hrdi

 • Vysoká škola ekonomická

  Mosazné zábradlí v prostorách Vysoké školy ekonomické.

                                     Mrknout na fotky
 • Luxusní vila Praha

  Samonosná zdobná brána u luxusní vily v Praze.

                                     Mrknout na fotky
 • Main Point Praha

  Atypické ocelové schodiště v pražském Main Pointu.

                                     Mrknout na fotky
 • Budova Avast Praha

  Ocelová konstrukce haly Enterprise společnosti Avast.

                                     Mrknout na fotky

V současné době bychom rádi náš přátelský HEFAISTOS kolektiv rozšířili o nového kolegu nebo kolegyni na následující pozice:

Kariéra v Hefaistos

 • Zkušený zámečník

  • výroba

V případě vašeho zájmu o pozici nás prosím kontaktujte na telefonu +420 602 542 601 nebo na emailu petra.dubska@hefaistospraha.cz.


Zůstaňte s námi